contact

Compagnie Tartaren vzw - sociaal-artistiek gezelschap
maatschappelijke zetel en theaterwerkplaats
Riddersstraat 33 (boven fabota)
3000 Leuven

kantoor
Comeniusgebouw - bovenste verdieping
Tiensevest 60
3000 Leuven

tel 016/67 91 86 (ma, di, do en vr)
Tartaren-gsm: 0484/79 51 87‬
info@tartaren.be

Wim Oris, artistiek leider en algemeen coördinator - wim@tartaren.be - 0486/53 29 33
Wanne Van Hemelrijck, zakelijk leidster - wanne@tartaren.be - 0474/33 35 84 op ma, di en vr
Kirsten Mariën, dramaturgie & externe communicatie - kirsten@tartaren.be - 0473 48 11 60
Leen van Nunen, externe communicatie & productie - leen@tartaren.be - 0479/20 69 62
Jonas van Esch, spreiding en verkoop - jonas@tartaren.be - 0479/34 28 01
Kristof Oosterlynck, techniek & productie - kristof@tartaren.be - 0475/48 38 40
Walter Mommens, administratieve ondersteuning - walter@tartaren.be - op bovenstaande algemene nummers

Covid-coördinator: Wanne Van Hemelrijck - wanne@tartaren.be - 0474/33 35 84

Steun de Cie: stort je bijdrage met de vermelding ‘GIFT’
en je naam op het rekeningnummmer BE72 0689 0670 6416.
Giften vanaf € 40 zijn fiscaal aftrekbaar.

bestuur

Raad van Bestuur
An Van den Bergh, Doke Dilen, Els Theunis, Farman Sabir, Gonda Vanzwijgenhoven, Greet Claes, Hendrik Stubbe, Marnick Bardyn

Algemene Vergadering
Alexandra Meijer, An Van den Bergh, Doke Dilen, Els Theunis, Farman Sabir, Gonda Vanzwijgenhoven, Greet Claes, Hendrik Stubbe, Karin Nelissen, Lieven Verlinde, Marnick Bardyn, Raf Dehertog

> OPEK

met openbaar vervoer: dichtstbijzijnde haltes

  • halte Riddersstraat (in Mechelsestraat op 350m)
    • bus 4 Herent - Haasrode
    • bus 5 Nachtbus Tremelo - Wijgmaal
    • bus 5 Wakkerzeel - Vaalbeek
    • bus 6 Wijgmaal - Hoegaarden
  • halte Vaartkom (op 40m)
    • bus 600 Buitenringbus Leuven
    • bus 601 Binnenringbus Leuven

met de auto: het is NIET toegelaten om te parkeren op het plein voor het OPEK-gebouw. Er worden boetes uitgeschreven door Politie Leuven en wagens kunnen weggesleept worden!
Parking Vaartkom, Engels Plein 32, 3000 Leuven
Het eerste uur is gratis en van 19u tot 7u betaal je €3, vaste prijs, meer info

NIEUWSBRIEF